Sezonní nabídka

  Co zajímavého jsme pro vás připravili? 

 Vám, našim zákazníkům, se pravidelně snažíme nabízet sezónní novinky v našem sortimentu i nabízených službách. Současně pro vás připravujeme zajímavé akce, které byste neměli nechat ujít.

Nově otevřená prodejna v Litomyšli

 Otevřeli jsme novou prodejnu na Smetanově náměstí v Litomyšli. Tato prodejna nahradí původní provozovnu, která byla umístěna v Tyršově ulici.     Naši  zákazníci zde naleznou kompletní sortiment drobných masných výrobků, salámů, pečených a vařených výrobků, uzených mas, ale i originální speciality a polotovary. Samozřejmostí je vepřové a hovězí maso z vlastních chovů. Vedoucí prodejny Pavla Kyselová s celým pracovním týmem se těší na Vaši návštěvu.

A ještě jedna novinka                                                                                                                            

Součástí nové prodejny v Litomyšli je i jídelna u Toulovce. První strávníci mohli vyzkoušet naši jídelnu v úterý 23.2.2018. Jde o poměrně velké stravovací zařízení se současnou kapacitou 70 míst, při čemž dispozice umožňují navýšit kapacitu až na 110 míst.  Jídelna je otevřena každý pracovní den od 7:30 -14:30 hod.

Základem naší hlavní polední nabídky jsou klasická česká jídla, ze kterých si jistě vyberou všichni milovníci omáček, masa a polévek. Jako doplněk nabízíme kávu, čaj a chlazené nápoje. Ze široké nabídky jídel si vyberou jak pracující muži náročných profesí, tak kancelářští zaměstnanci, maminky s dětmi ale i důchodci. I zde se těšíme na Vaši návštěvu.

 


 

Zabijačkové speciality

       Tlačenka masová       Jaternice       Pečený prejt